Konsultatsioonid

Ilona Aasvere    teisipäeval    15.00    313
Irma End-Rääli    teisipäeval    15.45-16.30    214
Elju Herja    esmaspäeval    15.00-17.00    204
Elje Hiie    neljapäeval    14.10-14.50    103
Marite Ilves    teisipäeval    15.00-16.00    106
Mall Kahar    teisipäeval    15.00-16.00    302
Ruth Kampmann    kolmapäeval   13.10-13.55    102
Triinu Karolin    neljapäeval     14.10-14.50    217
Terje Konsap    kolmapäeval    15.30-17.00    314
Paul Kopli    kolmapäeval    14.00-15.00    003
Küllike Kumm    neljapäeval   14.00-15.00    104
Mai Kuris    teisipäeval   13.00-14.00    107
Krista Kuuskla    kolmapäeval    13.10-13.55    103
Mihkel Kõrbe    kolmapäeval    15.00-16.30    116
Pille Källe    esmaspäeval    16.30    võimla/staadion
Helge Käär    neljapäeval    14.00-15.00    102
Erkki Lass    esmaspäeval    15.00    spordihoone/staadion
Liia Lees    teisipäeval    13.00-15.00    106
Devid Leppiman    esmaspäeval    15.00    spordihoone
Lea Liht    esmaspäeval    14.00-16.00    201
Ülle lobjakas    esmaspäeval     16.00-17.00     217
Ülle Lumeste    esmaspäeval    16.00   203
Anneli Lõuna    esmaspäeval    15.00-16.00    304
Karin Lükk-Raudsepp    esmaspäeval    15.00-16.00    313
Anne Mahoni    teisipäeval, kolmapäeval, neljapäeval    15.00    109
Marite Nelis    kolmapäeval    14.40    võimla/ staadion
Helen Nelis-Naukas     kolmapäeval      17.00     võimla
Elle Oruste    kolmapäeval    15.00    310/II
Lehti Padu    teisipäeval    13.00-14.00   113
Renee Pajuste     teisipäeval      15.00-16.00     208
Margit Peenoja    neljapäeval    15.00-16.00    216
Mart Pett    esmaspäeval   15.30    208
Jaana Porila    neljapäeval     15.30    204
Malle Prikk    teisipäeval    13.00-14.00    õpilaskodu puhkeruum
Piret Pärnapuu    teisipäeval    14.10-14.55    007
Karel Rahu    esmaspäeval    17.00    206
Siiri Reimann    kolmapäeval    15.00-16.00    115
Ülle Rääli    kolmapäeval    15.00-16.00    112
Marianne Samm    reede    14.00-14.45    306
Aida Sarrapik    esmaspäeval    15.00    310/I
Lea Semerik    esmaspäeval    14.00-14.45      207
Riina Soodam    kolmapäeval    15.00-16.00    213
Tiiu Soostar    esmaspäeval    14.00     kolmapäeval    15.00    316
Herki Sula       kolmapäeval     16.00       312
Inna Särel    esmaspäeval    15.00-16.00    215
Maive Toom   esmaspäeval    15.00    I-3/2
Tiia Toomsalu    kolmapäeval    15.00-16.00    301
Reet Tuisk    reedel  14.00-14.45    307
Jelena Turevitš    kolmapäeval    14.00-16.00    305
Jüri Vilta    kolmapäeval    15.00    215
Taimi Vilta     neljapäeval    15.00-16.00    303
Natalja Vizgalina    teisipäeval    16.00-17.00    204

                     



            
            

 

 

 
 
 
Haapsalu Gümnaasium