HG 90

Haapsalu Gümnaasium tänab kõiki õpilasi, õpetajaid, vilistlasi ja külalisi, kes muutsid kooli 90. sünnipäeva eriliselt meeldejäävaks!

Ilmunud on raamat "Kajakalend" (Ühe kooli lood - Haapsalu Gümnaasium) eri põlvkondadest kooliinimeste mälestustega. Raamatut saab hinnaga 120 kr osta kooli kantseleist.

Kantseleist saab osta ka kooli logoga särke (150 kr), kruuse (80 kr) ja kotte (70 kr).

Fotod
» Sünnipäevapidu Kuuse tänava koolimajas 20.12.2008
» Kontsertaktus 20.12.2008
» Kooli 90. aastapäeva aktus 19.12.2008
» Lipuväljaku avamine ja rongkäik 19.12.2008

Austatud kaasvilistlane!

Tänan kõiki lahkeid annetajaid, kes on osalenud kooli lipuväljaku rajamisel. On imetlusväärne, kui heldelt on Haapsalu Gümnaasiumi vilistlased oma kooli toetanud - tänaseks on kogunenud üle 126 000 krooni! Väljak on valmis ja lipud heisati 19. detsembril kell 11.

Et raha on kogunenud rohkem, kui lipuväljakuks vaja läinud 94 000 krooni, on kool ülejäänud raha kasutanud aktuselippudele uute varraste ja kottide soetamiseks ning kooli raamatukogule uue entsüklopeedia ning sarja "Eesti lugu" tellimiseks, samuti juubelipäeval ilmunud raamatu "Kajakalend" väljaandmise toetuseks.

Kindlasti on neid, kes pole seni veel leidnud mahti oma kodukooli toetada, ent sooviksid seda teha. Haapsalu Gümnaasiumi arveldusarvele 10602002437001 võib jätkuvalt teha ülekande kooli raamatukokku vajaliku väärt- ja kohustusliku kirjanduse soetamiseks. Palun märkida ülekandele juurde "annetus".

Lugupidamisega

Andres Ammas